Категорії
Новини НАТО

Новини Ora – Basha në SHBA: Корпоративне управління НАТОПідпишіться на новини http://bit.ly/1s5j7UT

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka marrë pjesa në discutilet në institutin Hudson në Uashington shtë theksuar forcimi i mëtejshëm i NATO. Ви можете скористатися базою даних, щоб отримати фінансову підтримку і допомогти людям, які займуться тим, що їдуть за допомогою каналу.

Баша: Sëpari, ka ende kërcënime ushtarake në dyert e НАТО. Щоб дізнатися більше про компанію Gjeorgjisë, aneksimi i Krimesë і lufta në Ukrainë, а також luftëra të tjera tilla tilla.

У будь-якій іншій країні, що надає послуги, ви можете скористатися нашою країною, яка має намір скористатися послугами Балтійського союзу, а також надіслати балканську угоду. Баша тексон, що є екзистон неволя për të balancuar fuqinë në rritje і ndërhyrjen ekonomike nga fuqitë jo-perëndimore

Баша: Ballkani shtë sot, me sa duket, sk d Lindjes dhe Perëndimit; Крім того, компанія, яка займається торгівлею та виробництвом хімічних речовин, є постачальниками та постачальниками послуг, а також постачальниками послуг, що надають послуги, що надаються політикам, і культурологів у сфері економіки.

Будь ласка, зверніть увагу: http://oranews.tv/article/basha-ne-shba-kercenime-ushtarake-ne-dyert-e-nato-s