Категорії
Новини НАТО

Новини Ora – Рама: Чи потрібно детірогемі застосовувати гюба і виконувати фунералет#tvora #rtvoranews

Fundjava do të kalojë në shtetrrethim ndërsa java e ardhshme nis me ndryshime.

Kryeministri Rama në një komunikim мені qytetarët pasditen e kësaj të shtune nga banesa e tij në Surrel tha se nga e hëna do të ketë lehtësime të masave shtrënguese.

Edi Rama: Duam të lehtësojmë pak lëvizjen tani që kemi konsoliduar mekanizmin online to liridalss të vetëm një anëtari të familjes për pazarin e shtëpisë.
Навчайте: https://oranews.tv/article/lehtesira-nga-java-e-ardhshme-zgjaten-oraret-ne-banka-hapen-dhe-bizneset-e-vogla

Слідкуйте за новинами телеканалу Ora dhe RTV Ora

 Підпишіться на "Новини Ora" на каналі YouTube для НОВИНИ ТУТ: http://bit.ly/2DDddtL

Підпишіться на "Новини Ora" на каналі YouTube для телешоу ТУТ http://bit.ly/2sPcqj3

Для отримання додаткового вмісту натисніть ТУТ www.oranews.tv

Як Ora News у Facebook ТУТ http://bit.ly/2RkUN4s

Слідкуйте за новинами Ora в Instagram тут http://bit.ly/2HBuiID

Слідкуйте за новинами Ora у Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Për më shumë na ndiqni në: www.oranews.tv.