Категорії
Новини НАТО

ТОП 10 మిలిటరీ వ్యవస్థ లేని దేశాలు! | Топ-10 країн без регулярних збройних сил! | Планета листТОП 10 మిలిటరీ వ్యవస్థ లేని దేశాలు! | Топ-10 країн без регулярних збройних сил! | Відео ексклюзивні відео планети …

Слідкуйте за нами, щоб отримати більше цікавих відео …

Розваги

►TELEGRAM канал: – http://bit.ly/3182HVt
►TELEGRAM Група: – http://bit.ly/37GBThk
►ПОДАВАТИ НА ЛИСТ ПЛАНЕТУ: – https://goo.gl/ZasYcY
►ПОДАВАТИ НА НАГОВОРИ НАНИ: – https://YouTube.com/nanatales
►ПРОПОДАВЛЯЙТЕ ДУХОВНОГО ТФКУ: – https://goo.gl/54LRFZ

ФІНАНСИ

►ПОДАВАТИ НА ТЕЛУГУ ПОВНИЙ ЕКРАН: https://goo.gl/5snmyJ
►ПОДАВАТИ НА ВІДОМИ TFC: – https://goo.gl/eCkJBy
►ПОДАВАТИ НА КОМЕДІЮ TFC: – https://goo.gl/wt8hcm
►ПОДАВАТИ НА ФІНАНСОВИЙ ЕКСПРЕС: – https://goo.gl/U2LQJZ
►ПОДАВАТИ НА КЛАСИКУ TFC: – https://goo.gl/dT3N8E
►ЗАДАЧАЙТЕ НА ЗАЛ ЮЖНУ КІНУ: – https://goo.gl/a5AAsQ
►ПОДАВАТИ НА КОМЕДІЙНИЙ ЕКСПРЕСС: https://goo.gl/4aaPBJ

НОВИНИ

►ПОДАВАТИ НА НОВИНИ TFC: – https://goo.gl/dDZS2g
► ЗАПИСАТИ НА НОВИНИ ФІЛЬМУ TFC: – https://goo.gl/M8XfZt

СЛОВАЙТЕ НАС СОЦІАЛЬНІ ЗМІ

►FACEBOOK – https://goo.gl/9nah8Q
►TWITTER – https://goo.gl/jpw19v
►Блогер – https://goo.gl/mKEIe4
►SCOOP IT – https://goo.gl/yKaf2o
►TUMBLER – https://goo.gl/xI2385
►REDDIT – https://goo.gl/tbAjsV

Хоча для кожної країни може здатися, що є військові, є такі, у яких немає збройних сил.

Чи можете ви гарантувати безпеку без військових? Для більшості людей це питання звучить як суперечність, але є країни, які зберігають свій територіальний суверенітет, фактично не маючи військових сил.

За допомогою Всесвітнього довідника ЦРУ ми визначили 31 країну, яка наразі не має збройних сил.

Хоча в цьому списку є деякі країни, які взагалі не мають військових, інші залежать від інших, більш потужних країн, які виступають захисними силами у випадку надзвичайних ситуацій. Наприклад, військова оборона Маршаллових островів є відповідальністю США, тоді як Франція та Іспанія надають військову підтримку Андоррі через їх близькість.

Це 10 найпотужніших військових у світі в 2019 році

На деяких територіях, які не мають постійної армії, їх поліцейські сили функціонують як фактично військові сили. Наприклад, у Коста-Ріці Фуерца Публіка відповідає за захист зовнішніх кордонів країни, крім звичайних регуляторних функцій поліції.

Андорра

Міні-держава між Францією та Іспанією налічує близько 85 000 жителів. У країні на Піренеях є своя поліція, яку називають Кос-де-Полісія д'Андора, але немає військових. Захист незалежної держави є відповідальністю Іспанії та Франції через їх близькість.

Коста-Ріка

Збройні сили в Коста-Ріці не існували з 1949 року, але сили міліції зазвичай використовуються в оборонних цілях.

Країна, яку часто називають "Швейцарія Центральної Америки", проголосила свій постійний і неозброєний нейтралітет у 1983 році. Насправді Коста-Ріка знаходиться під захистом США.

Домініка

Домініка – острівна держава на Малих Антильських островах на сході Тихого океану і є членом Співдружності, союзу кількох суверенних держав, що складається з Великобританії та її колишніх колоній. У Домініці є поліція під назвою Поліція сил Домініки, яка також виступає береговою охороною.

Гренландія

Гренландія є найбільшим островом на землі і географічно належить до Північної Америки, але є автономною частиною Данії. У 2008 році Гренландія проголосувала за посилення самоврядування та відповідальність у внутрішніх справах.

У 2009 році Гренландія прийняла Закон про самоврядування, визнавши, що його громадяни мають право на самовизначення відповідно до міжнародного права. Однак Данія продовжує здійснювати контроль над декількома напрямами політики, включаючи зовнішню, безпекову та фінансову політику. Ось чому уряд Данії також несе відповідальність за оборону острова.

Ісландія

Хоча Ісландія є членом НАТО, вона не має постійної військової сили. НАТО відповідає за оборону Ісландії.

З 2006 року всі сили США вийшли з Ісландії. Ісландія бере участь у міжнародних мирних місіях з цивільним ісландським управлінням кризових ситуацій.

Ліхтенштейн

Ліхтенштейн – шоста найменша держава у світі. Хоча країна не має збройних сил, її національна поліція тісно співпрацює з військовими силами сусідніх країн, таких як Австрія та Швейцарія.

Маршаллові острови

Після майже чотирьох десятиліть під адміністрацією США Маршаллові острови здобули свою незалежність у 1986 році. Маршаллові острови не мають своїх збройних сил, тому територіальна оборона все ще надається США.

#PlanetLeaf #PlanetLeafVideos #VoiceofMaheedhar.