Категорії
Новини НАТО

Qielli i Tiranes “візитотех” nga avione те НАТО-с | ABC News АлбаніяЧерез 10 років після того, як Шотландія перебуває в НАТО, алергія зростає з базою даних для продажу, тому що вона знаходиться в Кучеві. Команданти і форки Ajrore të shto sot në Tirën, për këtë ngjarje të rëndësishme për sigurinë e gjithë rajonit.

5 Авіаційне плавання НАТО з кухонною кімнатою, що міститься в Тирані. Спеціальні урядові установи Відомості про те, як ви можете скористатися командою НАТО, Ви можете скористатися програмою Tod Wolters.

Ущараку і Лаарте і Алеансес в привласненні Штібат Пєрджітшмем на Форкаве Арматосура, бригада гірників Барділ Кольчаку.

Gjeneral Tod Wolters erdhi në Shqipëri për zyrtarizimin e ngritjes së të parës bazëtë së të s në shippéri dé në Ballkanin Perëndimor, pikërisht në ish-bazën ushtarake të Kuçovës. Перейдіть на сторінку з 5 пунктами допису, щоб отримати інвестицію в 51 мільйон євро, щоб забезпечити модернізацію базового обладнання.

Xhaçka; Vjet ë vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet vjet–n n n n n n. інфраструктура сім'ї ".

Wolters: “10 років тому Shqipëria u bë pjesë e aleancës. Ви можете скористатися цією інформаційною інфраструктурою. Forcat e Armatosura Shqiptare, щоб скористатися інформацією про НАТО. Пакья qе transmetoni ju është e mrekullueshmë për aleancën. Привілейоване абсолютне дозвільне право в НАТО. Для того, щоб переконатися в тому, що це було зроблено, пасуйте, щоб домогтися того, щоб домовитися про те, що ми будемо мати намір балканін ”.

Sipas Ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka investimi i NATO-s bazena e Kuçovës ka rëndësi për sigurinë e gjitha rajonit tonë.

"Пропонуємо проактивну дію і звернемося за інформацією про те, що Євро-Атлантіка йде, аби інвестувати в Альянс, а також про те, що ми будемо вдаватися і працювати в Шрі-Лані та у В'єтнамі, де ви можете скористатися. безумовно, з вповноваженими особами, які перебувають на території країни, ви можете скористатися цією інформацією, щоб забезпечити надійність і надійність конструктивних рішень.

Gjenerali i NATO-s, трегi-е-е-е-е-ть-ть-ть kanельшань в балкан в зodодх база айрор е е к е к е к е к е к е к о к а.

“База айрор е Кучевс к ь ь фюше т ь. Маджо ка ет ь куште атмосферке шуме тe міра ку мун т е улен шуме летлесицт avionët ”.

Якщо ви хочете скористатися нашою базою даних, ви можете скористатися цією можливістю, щоб переконатися, що за 10 років ви маєте намір скористатися послугами Альянсу. /abcnews.al