Категорії
Новини НАТО

США: ЗАГАЛЬНА ОНОВЛЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦІЇ НАТО ДЖЕРЖАНААнглійська / Нац

Старший генеральний генерал НАТО в Європі Джордж Джолван каже, що альянс розглядає можливість зміни своєї командної структури для вирішення суперечки між Португалією та Іспанією.

Генерал Джоулван, виступаючи в Пентагоні у Вашингтоні, заявив, що НАТО може створити нову регіональну структуру на Канарських островах, що спільно керуються двома іверськими країнами.

Іспанія виступила проти того, щоб Канарські острови були під контролем Португалії.

Генерал Джордж Джолван підкреслив, що рішення щодо того, хто буде командувати НАТО на Іспанських Канарських островах, буде прийнято до саміту НАТО наступного липня.

Іспанія хоче мати субрегіональне командування, яке включає всю свою територію, включаючи Канарські та Балеарські острови

SOUNDBITE: (англійською)
"Ця дискусія триває зараз, і я думаю, що це буде вирішено до саміту в липні. І є кілька ключових питань. Коли Іспанія входить в інтегровану структуру, більше в інтегровану структуру, як ми впораємося з усією іспанською територія буде важливою. Має бути єдність командування в повітрі і на суші, і це повинно бути пов'язане з усією командуванням союзників Європи, що є моїм командуванням ".
СУПЕР РОЗДІЛ: Генерал Джордж Джолван, Верховний головнокомандувач союзників у Європі

SOUNDBITE: (англійською):
"Інше питання – це те, що відбувається з морським миром, і саме тут викликає занепокоєння САКЛАНТ або Атлантичне командування. Тому це буде відпрацьовано. Я переконаний, що це було б розроблено за угодою і Іспанії, і Португалія і в результаті буде сильнішим союзом ".
СУПЕР РОЗДІЛ: Генерал Джордж Джолван, Верховний головнокомандувач союзників у Європі

На запитання про Боснію чотиризірковий генерал U-S сказав, що сили НАТО виконали ключові військові цілі, встановлені Дейтонською угодою.

Відповідно до цих цілей, він повідомив, що союзні сили стримували або припиняли бойові дії.

SOUNDBITE: (англійською)
"Зараз ми 31-тисячна, а не 60-ти тисяча. Це великий внесок від нашого" Партнерства заради миру "та інших країн, які не є НАТО. У нас 34 країни, що зараз вносять свій внесок у Сили стабілізації. Ми виконали військове завдання і збережемо їх військові завдання Дейтона ".
СУПЕР РОЗДІЛ: Генерал Джордж Джолван, Верховний головнокомандувач союзників у Європі

З приводу останніх чуток, що Росія досягла домовленостей з НАТО, генерал заявив, що не може підтвердити такі повідомлення.

Однак він додав, що дуже оптимістично ставиться до майбутнього Росії з організацією.

SOUNDBITE: (англійською)
"Ми будуємо фундамент для майбутнього. І на цьому я думаю, що приходить велика довіра і впевненість. Залишилося кілька важких питань, як би росіяни називали інфраструктуру, яку потрібно розробити, але знову ж таки, я "Я переконаний, що ми це вирішимо, і я дуже оптимістичний щодо відносин Росія-НАТО щодо майбутнього в Європі".
СУПЕР РОЗДІЛ: Генерал Джордж Джолван, Верховний головнокомандувач союзників у Європі

Генерал Джоулван виступив у Пентагоні напередодні візиту міністра оборони Росії Ігоря Родіонова до Вашингтона.

Ви можете ліцензувати цю історію через AP Archive: http://www.aparchive.com/metadata/youtube/e2bc9484a85f81ff3675c1974686be27
Дізнайтеся більше про Архів AP: http://www.aparchive.com/HowWeWork