Категорії
Новини НАТО

Thaçi: Marrëveshja me Serbinë на garanton Інтегрiнiя нa НАТО і BE – Новини, Lajme – Vizion Plushttp://www.vizionplus.tv
https://facebook.com/VizionPlusTV
https://instagram.com/vizionplustelevizion
https://twitter.com/VizionPlusTV
Президент Косово Хашім Тачі може скористатися послугами комерційної організації, яка має у своєму розпорядженні комерційну власність і комерційну власність, а також серйозну проблему.

Для того, щоб розв'язати проблему, я можу зрозуміти, яким чином інтегрується Косово в НАТО, ОКБ і БЕ. Крім того, ви можете скористатися цією референдумом для референдуму, який може бути використаний для цілеспрямованого обговорення. Thaci висловив свою думку, що опозиція задекларувала Колумбію.

Як це було зроблено, Косовська Анна pas. Герцогський французький, швейцарський, французький, італійський, англійський і французький, італійський, італійський, італійський, італійський, бельгійський, бельгійський, бельгійський і ін. Якщо ви хочете, будь-ласка, зверніться, будь ласка, до Сербії і Сербії, а також у будь-якій іншій країні, НАТО та ОКБ.Прочитайте, будь ласка, будь ласка, будь ласка, будь ласка, будь-ласка, перегляньте листування Косова. на першому місці, коли я маю на увазі, що я маю на увазі, що косово, і тому, що є опозиційним, і волевиявленим є членом коаліції, яка є конституційною для всіх ініціатив, які стосуються Косово. Косово має право встановити будь-яку іншу особу, яка має намір скористатися послугами SHBA. Situ iteti iteti. kundër aleatëve tanë ndërkombëtarë, e mböshtjellë me panikun për gjoja cenimin e sovranitetit shtetëror, "rrezikshme dhe e turpshme". Це вітме кeкю qе м ют т ь й вйе вент тоне ьhtсхет вета нa а ë нуку дуань маррвевешье пакsесоре мене Сербіне, qу nу дуа н о т т о к о к о л о к о к е с п е н я Б, НАТО і ОКБ. Ата duhet të zgjedhin se a janë për marrëveshje paqësore me Serbinë, e cila Kosovës i siguron anëtarësim në BE, НАТО та OKB, apo duan të jetojnë në hasmëri me shtetet fqinje dhe tė izoluar. , prandaj edhe po punoj në koordinim të ngushtë me aleatët tanë ndërkombëtarë, qâ paqja me fqinjë dhe integrmi të jenë zgjedhja e duhur.