Категорії
Новини НАТО

Ющенко та Буш у комісії Україна-НАТО, прес



1. Ющенко та Буш заходять у кімнату
2. Широкоформатна конференція
3. Ющенко вітає руку з делегатами
4. Прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер та прем'єр-міністр Іспанії Хосе Луїс Родрікес Сапатеро
5. Буш і Ющенко
6. Генеральний секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер вітає Ющенка на зустрічі
7. Президент Джордж Буш та президент України Віктор Ющенко
8. Виступ на конференції Ющенка
9. Ющенко та Яап де Хооп Схеффер виходять на сцену на прес-конференції
10. SOUNDBITE: (англійською мовою) Яап де Хооп Схеффер, генеральний секретар НАТО
"І ми загостримо і зосередимо нашу співпрацю з Україною відповідно до ваших пріоритетів, відповідно до пріоритетів нової адміністрації та з вами, пане Президенте. І реалізації цілей, закладених у наші існуючі рамки співпраці допоможе Україні таким чином реалізувати свої інтеграційні прагнення ".
11. Широкий знімок, прес-конференція
12. SOUNDBITE: (українська мова з англійським перекладом) Віктор Ющенко, президент України
"Для нас дуже важливо, щоб Україна ще раз підтвердила свою остаточну мету, тобто європейську інтеграцію".
13. Вирізана прес-конференція
14. SOUNDBITE: (українська мова з перекладом англійською мовою) Віктор Ющенко, президент України
"Я хотів би ще раз чітко заявити, що Росія є нашим стратегічним партнером, і політика України щодо НАТО жодним чином не буде проти інших країн, включаючи Росію".
15. Вирізана аудиторія
16. Ющенко та Яап де Хооп Схеффер вітаються та йдуть геть

РОЗПОВІД:

Світові лідери, в тому числі президент Джордж Буш, вітали президента України Віктора Ющенка на конференції НАТО у Брюсселі у вівторок.

Ющенко, єдиний на саміті лідер, що не входить до альянсу, прийшов до влади після того, як демократичні демонстрації змусили повторні вибори в грудні.

Президент України заявив, що виведення 1600 військовослужбовців з Іраку є головним пунктом порядку голодування військовослужбовців його країни, але Ірак був лише однією з кількох тем порядку денного Ющенка.

Як генеральний секретар НАТО Яап де Хооп Схеффер пообіцяв зосередити увагу та посилити співпрацю з українським урядом, тоді як Ющенко підтвердив, що його кінцевою метою є тісніші зв'язки з Європою.

"Для нас дуже важливо, щоб Україна ще раз підтвердила свою остаточну мету, тобто європейську інтеграцію", – сказав Ющенко.

Ющенко заявив, що його адміністрація надаватиме пріоритет політичним, економічним та оборонним реформам, щоб привести Україну у відповідність зі стандартами НАТО та ЄС.

Але Ющенко, поширюючи розбіжність між Сходом та Заходом, також визнав найближчого та наймогутнішого сусіда України.

"Я хотів би ще раз чітко заявити, що Росія є нашим стратегічним партнером, і політика України щодо НАТО жодним чином не буде проти інших країн, зокрема Росії", – сказав Ющенко.

Хоча НАТО і Європейський Союз пропонують тісніші зв'язки з Україною, вони насторожено ставляться до закликів Ющенка до членства в цих двох організаціях – не в останню чергу через страх засмутити Росію.

І незважаючи на амбіції НАТО, Ющенко запевнив міністра закордонних справ Росії в понеділок у Києві, що ніхто ніколи не повинен ставити під сумнів стратегічні відносини між Україною та Росією.

Ви можете отримати ліцензію на цю історію через AP Archive: http://www.aparchive.com/metadata/youtube/634afe82bd7339418e2f60653ddaf297
Дізнайтеся більше про AP Archive: http://www.aparchive.com/HowWeWork .