Категорії
Новини НАТО

БОСНЯ: НАЦІОНАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРЕСС-КОМАНДАРА НАТОАнглійська / Нац

Прес-конференцію, яку провів Верховний командувач союзників НАТО, перервав боснійсько-сербський солдат, який вимагав від військ СФОР залишити боснійських лідерів у спокої.

Запит виник, коли мирні сили в Боснії під керівництвом НАТО посилили свою позицію проти несанкціонованих боснійсько-сербських спецназівців.

Представники НАТО на чолі з верховним головнокомандувачем союзників Уеслі Кларком приїхали в Пале в середу, щоб оголосити, що був виданий ультиматум несанкціонованим спеціальним підрозділам поліції, закликаючи їх перейти під владу СФОР.

До складу підрозділів спецназу входять групи, які допомагають охороняти обвинувачених у військових злочинцях та колишнього президента боснійських сербів Радована Караджича.

Дві-три тисячі сильної бригади спецполіції в сербській структурі Боснії озброєні танками, артилерією, бронетранспортерами, автоматичними гвинтівками та іншою зброєю, пов'язаною з військовими силами.

Під час своєї прес-конференції Кларка перебив солдат армії боснійських сербів, який попросив війська СФОР залишити Караджича та генерала боснійських сербів Ратко Младича в спокої.

SOUNDBITE: (боснійсько-сербський)
"З усією повагою, оскільки у вас є можливість налагодити контакт з важливими людьми, я прошу вас залишити Радована Караджича в спокої, будь ласка, залиште генерала Ратко Младича в спокої. Я тут, тому, будь ласка, просто залиште нас у спокої.
СУПЕР КАПІОН: солдат боснійських сербів

Кларк швидко відгукнувся.

SOUNDBITE: (англійською)
«Суть вашого запиту – щоб задовольнити це. Ці чоловіки вказані на військових злочинців, які їм потрібно представити в Гаазі. '
СУПЕР РОЗДІЛ: Генерал Веслі Кларк, Верховний командувач союзників НАТО

Він зазначив, що після укладення Дейтонської угоди Республіка Сербська була повністю представлена ​​і заявила, що вона буде відповідати трибуналу з військових злочинів.

SOUNDBITE: (англійською)
"І … в угоді було розроблено, що всі сторони будуть повністю співпрацювати з Міжнародним трибуналом військових злочинів.

(ПЕРШИЙ КОПУЛЬ СЕКУНДІВ СЛУЖБОВОГО ПОВЕРХНОГО ПОВЕРНЕНОГО З широким знімком КОНФЕРЕНЦІЇ)

"Ці чоловіки є обвинуваченими у військових злочинцях. Вони не солдати, які служать на військовій арені. Але чоловіків, названих у обвинувальному акті, звинувачують у дуже серйозних звинуваченнях ».
СУПЕР РОЗДІЛ: Генерал Веслі Кларк, Верховний командувач союзників НАТО

Заходи проти спецполіції боснійських сербів викликали міркування про те, що уряди Заходу можуть бути готові заарештувати Караджича, якого тричі обвинувачували трибуналом військових злочинів США.

Ви можете ліцензувати цю історію через AP Archive: http://www.aparchive.com/metadata/youtube/7f9e593b58114dcc85a2921fb8b4d665
Дізнайтеся більше про Архів AP: http://www.aparchive.com/HowWeWork .