Категорії
Новини НАТО

Втручання армії США в Ідліб1 Ірак – Сирія

    Американський армійський конвой із 50 бронемашин прямував з Іраку до Сирії, незважаючи на заяви помічника президента США з національної безпеки Роберта О'Браєна, згідно з якими – США не збираються втручатися в ситуацію в сирійська провінція Ідліб – про це в неділю повідомило телебачення "Sky News Arabia". Раніше президент Туреччини Таїп Ердоган заявив, що заяви США щодо Сирії не вселяють довіру до Анкари. Слова турецького лідера цитувало НТВ.

2 НАТО – Туреччина

    НАТО не має наміру надавати військову підтримку Анкарі у випадку турецької військової операції на півночі Сирії. "Країни НАТО не підтримають активізацію 5-ї статті через втрати турецьких військових в Ідлібі на початку лютого. НАТО не розглядає можливості надання військової допомоги Туреччині у випадку військової операції в цій галузі. регіон ", – цитує дипломатичне джерело" ТАСС "в місії однієї з країн альянсу в Брюсселі.

3 США – Туреччина

    Під час телефонної розмови між президентом США Дональдом Трампом та президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом 15 лютого Дональд Трамп підкреслив свою стурбованість ситуацією в Ідлібі. Він також розкритикував підтримку Росії сирійського уряду. Про це повідомив заступник прес-секретаря Білого дому Джуд Дір у неділю ввечері. Дональд Трамп також побажав, щоб Росія припинила підтримувати Башара Асада, а натомість "наполягатиме на політичному вирішенні конфлікту", – додав він.

4 Росія – Сирія

     Дмитро Пєсков, прес-секретар президента Росії, прокоментував слова президента США Дональда Трампа, який під час телефонної розмови з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом критикував підтримку Росії сирійського уряду. "Російські збройні сили та російські радники продовжують підтримувати сирійські збройні сили в їх боротьбі проти терористів. Ми все ще шкодуємо, що ці терористи активізували свою діяльність з Ідлібу", – сказав Дмитро Пєсков.

5 Лівія

    Фаїз Саррай, голова лівійського уряду Національної угоди, визнаної ООН, заявив, що через блокаду нафтових терміналів Лівійською національною армією, якою командує фельдмаршал Халіфа Хафтар, – у Лівії склалася катастрофічна ситуація. Він підкреслив, що, незважаючи на заклики до стабільності в Лівії, міжнародна спільнота не вчинила жодних суттєвих дій. "Нафта – головне джерело доходу в Лівії", – цитує Фаїз Саррадж "Таймс". Лівія, за його словами, перебуває у фінансовій кризі.

6 Китай

    У понеділок Інформаційне агентство "Сіньхуа" повідомило, що уряд Китаю може перенести законодавчі та консультативні засідання через поширення коронавірусу. Це питання було внесено до порядку денного під час засідання комітету Всекитайської Асамблеї народних представників, який є найвищим законодавчим органом Китаю в Пекіні. У понеділок влада також запропонувала повну заборону на торгівлю дикими тваринами в Китаї, що вважається можливим джерелом поширення коронавірусу. Костянтин Резцов, спеціально для ANNA NEWS.
_________________________________________________________
Агентство ANNA-News це волонтерський проект.

Волонтери ANNA-News проводять свої репортажі з місцевими територіями, знімають відеороліки та публікують аналітичні статті з проблем національної безпеки Росії та її союзників у сучасних військово-політичних умовах. ANNA-News – це найновіший останній і останній показ новин із районів боєвих дій

Більше інформації на сайті http://anna-news.info
Помочі проекту матеріального: http://anna-news.info/pomoshh-agentstvu-anna-news/

Ми в соцсетях:
Вконтакте https://vk.com/anna_news
Facebooke https://www.facebook.com/newsanna/
Twitter https://twitter.com/annanews_info
Instagram https://www.instagram.com/anna_news.info/ .