Категорії
Новини НАТО

Грузія та Україна вітали на сесії НАТО(4 грудня 2018 р.) ПІДСУМОК ОГРАНИЧЕННЯ: ТОЛЬКІ КЛІЕНТИ AP

НАТО ТВ – ЛИШЕ КЛІЕНТІВ AP
Брюссель, 4 грудня 2018 року
1. Вийти з групи з Єнсом Столтенбергом, генеральним секретарем НАТО (зліва) і державним секретарем США Майком Помпео, в центрі
2. Широка кімната для переговорів.
3. Закриття таблички на столі з написом "Україна"
4. Широкий зал для нарад
5. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг оголосив про відкриття наради
6. Широке засідання вгору Столтенберг оголосив про відкриття засідання
7. SOUNDBITE (англійська) Єнс Столтенберг, генеральний секретар НАТО:
"Доброго дня, ласкаво просимо на цю зустріч з міністрами закордонних справ Грузії та України. НАТО повністю підтримує суверенітет і територіальну цілісність обох країн, і ми продовжуємо надавати потужну, спеціально розроблену політичну та практичну підтримку як Грузії, так і України. Члени Альянсу визнали Євроатлантичні прагнення обох країн.На нашому саміті в липні лідери НАТО прийняли декларацію комісії НАТО-Грузія, що підтверджує нашу сильну підтримку Грузії, оскільки вона готується до можливого членства та вдосконалює здатність Грузії захищатись. На нашому саміті союзники також підтвердили свою солідарність з Україною. Союзники по НАТО не визнають і не визнають незаконну анексію Криму Росією Після використання Росією військової сили біля Азофського моря ми закликаємо Росію забезпечити свободу судноплавства та звільнити українських моряків та кораблі, які вона захопила НАТО пишається унікальними та чіткими партнерськими відносинами з Грузією, Україною та нами сподіваємось на їх подальше поглиблення. На цьому завершується публічна частина цієї зустрічі, і я дякую ЗМІ за те, що приєдналися до нас на відкритті наради, тож дякую …. "
8. Широке засідання
STORYLINE:
У вівторок Росія зайняла центральне місце в НАТО, коли міністри закордонних справ країн-членів союзників обговорили шляхи стримування Москви від дестабілізації України та заохочення її поважати знаковий ядерний договір часів холодної війни.
Державний секретар США Майк Помпео та його партнери по НАТО проведуть переговори з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, коли Київ шукає міжнародної підтримки протистояння Чорного моря з Росією.
У вступному слові перед засіданням Міністрів закордонних справ Північноатлантичної ради з Грузією та Україною Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що НАТО підтримує територіальну цілісність як України, так і Грузії, а також прагнення останнього приєднатися до альянсу.
Столтенберг заявив, що союзники по НАТО вже "надають сильну політичну підтримку і сильну практичну підтримку" обом країнам.
===================================================== =========
Клієнтам нагадують:
(i) перевірити умови їх ліцензійних угод щодо використання контенту поза новинним програмуванням, а також можна отримати подальші поради та допомогу в архіві AP за тел .: +44 (0) 20 7482 7482 Електронна пошта: [email protected]
(ii) вони повинні проконсультуватися у відповідному колекціонерному товаристві на їхній території щодо дозволу будь-якого звукозапису чи виконання, включеного в службу новин AP Television News
(iii) вони несуть редакційну відповідальність за використання всього та будь-якого вмісту, включеного в службу новин телебачення AP, а також за наклеп, конфіденційність, дотримання та права сторонніх осіб, що застосовуються до їхньої території.

Дізнайтеся більше про Архів AP:http://www.aparchive.com/HowWeWorkTwitter:https://twitter.com/AP_ArchiveFacebook:https://www.facebook.com/APArchivesGoogle+:https://plus.google.com/b/102011028589719587178/+APArchiveā € ‹
Tumblr:https://aparchives.tumblr.com/ā€ ‹ā €‹
Instagram:https://www.instagram.com/APNews/Ви можете ліцензувати цю історію через AP Archive:http://www.aparchive.com/metadata/youtube/54e14993181eebd730ea5522406ea76c.