Категорії
Новини НАТО

Контролюйте порядок випуску товарів 10-го року НАТО ABC News АлбаніяУчастіть у швейцарській стороні, що є членом Альянсу з питань безпеки 10-ти років. Наразі відео-комунікації, міністр і Mbrojtjes, Olta Xhaçka, у shprehu mirënjohjen për vlerësimet q Sh Shippéria merr si anëtare e НАТО.

Яну нас ухвалили, щоб переконатися в тому, що це “Рішуча підтримка”, що відбувається в Кабулі і Афганістані, де Egje, Letoni, KFOR Kosovë dhe Mali. Вірменія віртуальна висловила свою думку про 10-ти вісімдесят років тому, що відбулася в НАТО.

У відеокомунікуванні, що міститься в нашій дружній доповіді, Міністерство оборони, Ольга Джачка, а також фахівець з питань, що надає допомогу, слід звернути увагу.

“Для того, щоб уникнути ситуації, вам слід звернути увагу на те, що ви маєте намір докласти зусиль для того, щоб винести свій експорт, але це було зроблено для того, щоб зробити все можливе для того, щоб перейти до Башкiміту Європи”.

Я маю на увазі, що я знаю, що я знаходжусь у ширшій частині світу.

“Куйдесуні пйр ьері – тетрін і ардшші шендошо і мир пранье фамілеві туая qе в мугоні шуме. Shdo shqetësim, çdo merak, çdo проблема që mund tе keni, nevojë për familjet tuaja, ju lutemi ndajini me ne. Iljeеме iljeiljeiljeе eе eее eееееееееееееееееееееееееее tееееееееееееееееееееееееееееееtuеtuеее ”

Актуалістична думка яхта, що продається, перевищить 210 умовних норм, і тому, що вона була введена у 2009 році, була випущена в январе щомісяця п'ять років тому.