Категорії
Новини НАТО

Росіяни йдуть: кордон НАТОВнаслідок подій в Україні НАТО звернуло свою увагу на країни, які межують з Російською Федерацією, намагаючись посилити свої можливості швидкого реагування в Європі. У вересні альянс погодився створити 5-тисячну Силу швидкого реагування "Спірхед", яка зможе розгорнути територію континенту протягом 48 годин після військового вторгнення. VICE News приєднався до кількох тисяч військовослужбовців НАТО на заході Польщі для першого тестування на розгортання "Об'єднаної робочої групи з дуже високою готовністю".

Згідно з передумовою навчань, Польщі та Прибалтиці загрожувала вигадана держава "Ботня" – майстер звичайної та гібридної війни. Збройним силам НАТО було розпоряджено розгорнути їх до Польщі.

Під час випробування на розгортання прилетів головний дипломат НАТО Єнс Столтенберг, щоб спостерігати за його прогресом. Він сказав VICE News, що НАТО проводить "найбільше посилення нашої колективної оборони з кінця холодної війни".

Перебуваючи у Польщі, VICE News знімали з неурядовими воєнізованими групами, які навчають молодих поляків захищати свої міста у випадку нападу, який підтримується іноземцями. Як повідомляється, участь у воєнізованих формуваннях зросла після захоплення Росією Кримського півострова.

Ми також подорожували на північ, щоб відвідати кордон, який Польща розділяє з озброєною російською територією Калінінградом. Цієї весни Польща побудувала шість високотехнологічних сторожових веж уздовж 125-мильного кордону.

Дивіться "Росіяни йдуть: операція Литви" Блискавка "- http://bit.ly/1RzVIHw

Читайте "Катастрофи російських бомбардувальників у Сибіру в останній аварії на військових" – http://bit.ly/1OpLid5

Підпишіться на VICE News тут: http://bit.ly/Підписатися на -VICE-News

Перегляньте VICE News, щоб дізнатись більше: http://vicenews.com

Слідкуйте за новинами VICE тут:
Facebook: https://www.facebook.com/vicenews
Twitter: https://twitter.com/vicenews
Tumblr: http://vicenews.tumblr.com/
Instagram: http://instagram.com/vicenews
Більше відео з мережі VICE: https://www.fb.com/vicevideos .