Категорії
Новини НАТО

Союзники НАТО та Росія мають принципові відмінності щодо України(26 жовтня 2017 р.) РЕЗЮМЕ ОГРАНИЧЕННЯ: ТОЛЬКИ КЛІЕНТИ AP

АСОЦІЙНИЙ ПРЕС – ТОЛЬКИ КЛІЕНТИ AP
Брюссель – 26 жовтня 2017 року
1. Різний Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг прибув на прес-конференцію
2. SOUNDBITE (англійська) Єнс Столтенберг, генеральний секретар НАТО:
"Союзники по НАТО та Росія продовжують мати принципові розбіжності в питанні України, як вирішити кризу в Україні. Цей конфлікт продовжує мати глибокий вплив на безпеку та стабільність регіону Євро-Атланти. І це залишається основною причиною для поточного стану відносин між НАТО та Росією поліпшення ситуації з безпекою на сході України залишається пріоритетним завданням, щоб досягти повного виконання Мінських домовленостей, проте ітерація залишається крихкою, а порушення режиму припинення вогню продовжуються. до лінії конфлікту, а вісь (незрозуміла) все ще перешкоджається, включаючи російсько-український кордон ".
3. Журналісти та Столтенберг на прес-конференції
4. SOUNDBITE (англійська) Єнс Столтенберг, генеральний секретар НАТО:
"НАТО пристосовує свою військову позицію, тому що ми маємо адаптуватися, коли бачимо, що наше середовище безпеки змінюється, і ми адаптувались частково, збільшивши готовність сил і частково збільшивши свою військову присутність у східній частині альянсу. І ми це робимо тож не в останню чергу через таку закономірність, яку ми спостерігали за минулий рік щодо поведінки Росії, зокрема, щодо незаконної анексії Криму та дестабілізуючих зусиль на сході України та України. Тож це причина НАТО у відповідь. пропорційна, і НАТО не хоче нової холодної війни. Ми не хочемо нової гонки озброєнь, але ми повинні реагувати, коли безпечне середовище змінюється ".
5. Журналісти та Столтенберг на прес-конференції
6. SOUNDBITE (англійська) Єнс Столтенберг, генеральний секретар НАТО:
"У цьому році ми також досягли прогресу, звернувшись як до силових позицій, так і до військових навчань, в тому числі шляхом взаємних інструктажів. Сьогодні ми обмінюємось інформацією про останні навчання союзників, зрозумівши, що масштаб та географічний обсяг навчань" Захід 2017 "значно перевищили те, що раніше оголосила Росія . "
7. Журналісти та Столтенберг на прес-конференції
8. SOUNDBITE (англійська) Єнс Столтенберг, генеральний секретар НАТО:
"Якщо більша напруженість і більша військова присутність також межує з більшою кількістю навчань, то, звичайно, також збільшується ризик інцидентів чи аварій. І ми повинні переконатися, що робимо все можливе, щоб уникнути прорахунків, непорозумінь, інцидентів, нещасні випадки, і якщо вони трапилися, щоб переконатися, що вони не вийшли з-під контролю. Тож важливість подібного роду інструментів та їх поваги є ще важливішими ".
9. Журналісти та Столтенберг на прес-конференції
10. SOUNDBITE (англійська) Єнс Столтенберг, генеральний секретар НАТО:
"Отже, для мене це ще один аргумент щодо проведення таких інструктажів та такого типу діалогу, тому що це спосіб одночасно отримувати інструктажі, але також і після навчань ставити запитання та протистояти різним націям чи протистояти Росії розбіжності між інструктажами та побаченими союзниками мали місце під час навчання ".
11. Столтенберг залишає
STORYLINE:
Генеральний секретар НАТО в четвер заявив, що союзники з НАТО та Росія продовжують мати "принципові розбіжності" щодо поточного конфлікту в Україні.
Єнс Столтенберг заявив, що ситуація на сході України "залишається крихкою", і що припинення вогню продовжує порушуватися.
Столтенберг виступив після головування на засіданні Ради НАТО Росія (НРК) у Брюсселі.
Деякі американські підрахунки дозволяють взяти участь 40 000 військовослужбовців
Клієнтам нагадується:

Ви можете ліцензувати цю історію через AP Archive: http://www.aparchive.com/metadata/youtube/0cf3700ab3a0f896ed406f5e619a41ce
Дізнайтеся більше про Архів AP: http://www.aparchive.com/HowWeWork .