Категорії
Новини НАТО

WRAP НАТО затримує членство України та Грузії; Прем'єр-міністр ХорватіїСПИСОК ВИБОРІВ

1. Широка прес-конференція
2. SOUNDBITE (англійська) Яап де Хооп Схеффер, генеральний секретар НАТО (++ частина, накладена на кадри аудиторії ++):
"В рамках Організації Об'єднаних Націй багато учасників працювали над вирішенням проблеми з іменем, але альянс із жалем зазначив, що ці переговори не дали успішного результату. Тому ми домовились – ми, звичайно, глави держав в уряді – що запрошення до колишньої югославської республіки Македонія буде надіслано, як тільки буде досягнуто взаємоприйнятне вирішення питання про ім'я. Ми закликаємо негайно відновити переговори та сподіваємось, що вони будуть завершені якнайшвидше. "
3. Вирізання камер
4. SOUNDBITE (англійська) Яап де Хооп Схеффер, Генеральний секретар НАТО (++ частина, перекладена знімками аудиторії ++):
"Є домовленість запросити Боснію та Герцеговину та Чорногорію розпочати посилений діалог щодо усього спектру політичних, військових, фінансових питань та питань безпеки, що стосуються їх прагнень. Я думаю, це ще одна демонстрація рішучості НАТО".
5. Виріз
6. SOUNDBITE (англійська) Яап де Хооп Схеффер, генеральний секретар НАТО (++ частина, перекладена знімками аудиторії ++):
"НАТО вітає євроатлантичні прагнення України та Грузії щодо членства в НАТО. Ми сьогодні домовились, що ці країни стануть членами НАТО. Обидві держави зробили цінний внесок у операції альянсу. Ми вітаємо демократичні реформи в Україні та Грузії та сподіваємось до вільних і чесних парламентських виборів у Грузії в травні. План дій щодо членства – це наступний крок для України та Грузії на їхньому прямому шляху до членства ".
7. Аудиторія
8. Широкий саміт, делегати держав-членів збираються
9. Президент США Джордж Буш виступає з іншими лідерами
10. Державний секретар США Кондоліза Райс виступає перед делегатами
11. Президент Румунії Траян Бэсеску в розмові з прем'єр-міністром Великобританії Гордоном Брауном
12. Буш і Райс сідають
13. SOUNDBITE (англійська) Яап де Хооп Схеффер, генеральний секретар НАТО (++ частина, накладена різними знімками саміту ++)
"Ви (албанські, хорватські лідери) походите з регіону, який страждав від страшних конфліктів лише кілька років тому, і тому ваше членство має особливе значення. Це передвіщає початок нової глави для Західних Балкан, і це вказує шлях у майбутнє, коли цей регіон буде повністю інтегрований в євроатлантичні інституції ".
14. Албанська делегація сидить НАДЗВУК (англійською) Яап де Хооп Схеффер, генеральний секретар НАТО: "Ми дуже раді, що ви з нами. Теплий прийом".
15. SOUNDBITE (англійська) Джордж Буш, президент США (++ частина, накладена різними знімками саміту ++):
"Албанія та Хорватія готові до відповідальності, яку несе НАТО, і вони стануть видатними членами цього альянсу. Ми шкодуємо, що сьогодні нам не вдалося досягти консенсусу щодо запрошення Македонії приєднатися до альянсу. Македонія зробила важкі реформи вдома. Це робить великий внесок у місії НАТО за кордоном. Питання з іменами потрібно вирішити швидко ".
16. Широкий вершина
17. SOUNDBITE (англійська) Джордж Буш, президент США (++ частина, накладена різними знімками саміту ++):
"Двері НАТО повинні залишатися відкритими для інших країн Європи, які поділяють нашу любов до свободи, демонструють прихильність до реформ і прагнуть зміцнити свої зв'язки з трансатлантичним співтовариством. Ми повинні надати іншим країнам, які прагнуть до членства, повний і справедливий слухання".
18. SOUNDBITE (англійська) Салі Беріша, прем'єр-міністр Албанії (++ частина, накладена різними знімками саміту ++):
19. Браун і Буш сидять під час саміту
20. SOUNDBITE (англійською) Іво Санадер, прем'єр-міністр Хорватії:
21. Широкий саміт, делегати встають

ІСТОРІЙНА ЛІНІЯ

Ви можете отримати ліцензію на цю історію через AP Archive: http://www.aparchive.com/metadata/youtube/2761e5fccdc3c6193dd5f5b6bccd57c0
Дізнайтеся більше про AP Archive: http://www.aparchive.com/HowWeWork .